x

 

Roll up Standlar kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen görsel standlardan biridir.

Mecidiyeköy Roll up stand baskıları özel roll up kağıdı veya avrupa brandaya yapılır. Isteğe bağlı olarak laminasyon atılabilir. Kullanılan Malzemeye ve Şişli roll up ölçülerine bağlı olarak  fiyatlar değişebilir.

Mecidiyeköy Rollup banner kasası aliminyumdur ve kendinden ayaklıdır. Roll up baskısı yapıldıktan sonra basılan malzeme mekanizmaya takılmaktadır.

Şişli Roll up stand makaralı bir mekanizmaya sahiptir ve rahatça açılıp kapanabilir.

Kendi taşıma çantası vardır.

Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtabileceğiniz birçok reklam ürünü bulunuyor. Bu reklam ürünlerinden, size uygun olanını kullanarak işinizi müşterilerinize daha kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Reklam ürünü seçiminde, mekanın boyutları ve tasarımı ön plana çıkıyor. Seçilecek ürünün nasıl bir ürün olacağına karar vermeden önce, mekanın ölçülerini göz önünde bulundurmakta fayda var. Tercih edebileceğiniz portatif reklam ürünleri de mevcut. Bu ürünler arasında en çok ön plana çıkan ürün Roll Up Banner oluyor. Roll Up Banner, taşıması kolay, çok fazla yer kaplamayan ve oldukça portatif olması nedeniyle, iç mekanlarda kullanılan reklam ürünleri arasında oldukça tercih ediliyor. Kullanılmak istendiği zaman açılan ve işi bittiği zaman kapatılarak bir köşeye kaldırabileceğiniz bir ürün olması nedeniyle dar alanlar için ideal bir çözüm sunuyor.

Roll Up Banner, geniş bir kullanım alanı sunduğu için, aklınıza gelebilecek her türlü reklam işlerinizde tercih edebilirsiniz. Pratik kullanımı nedeniyle oldukça çok tercih edilen bir reklam ürünüdür. Gövdesinde bulunan mekanizma, işi bittiği zaman görseli içeriye doğru çeker. Bu sayede Roll Up Banner’ı bir çekmeceye bile rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Az yer kaplaması ve hızlı bir çözüm sunması da birçok kişinin tercih etmesine neden olmaktadır. Kullanılmak istendiği zaman, yukarıya doğru çekilerek görsel açılır ve arkasında bulunan boruya sabitlenerek kullanıma hazır hale getirilir. Bir diğer avantajı ise, içerisinde bulunan görseli istediğiniz zaman rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Farklı farklı görsellerle, farklı zamanlarda yardımınıza koşacaktır.

Roll Up Banner için hazırlanan görsellerin yüksek kalitede olması önemlidir. Ayrıca içerisinde ki görseli katlayan bir ürün olduğu için, tercih edilecek görselin malzemesi de önemlidir. Sürekli katlanmaya maruz kalması sonucu görselde yıpranmalar oluşabilir. Buna engel olmak için mutlaka kaliteli malzemelerle yapılmış görseller tercih edilmelidir.

Roll Up Banner Baskısı

Firmamızda Roll up bannerler Hp Latex L25500 makinalarda iç mekan olarak basılmaktadır. Hp Latex makinanın diğer dijital baskı makinalardan farkı boyada iç mekanda 3 yıl solmama garantisi vardır.

Roll Up Baskıları kendi özel malzemesine yapılmaktadır.

Roll Banner – Roll up Stand baskı ölçüleri

Baskı alanı 85×200 cm ve 80 x200 cm dir.

Roll up Banner Kullanım Alanları

Roll up Standlar Fuar alanları, kongre markezleri, Mağazalar, showroomlar, toplantı salonları, alışveriş merkezleri, merketler, ürün stanları vb. yerlerde kullanılır.
Gövdesi aliminyumdan oluşan roll up bannerlar üzerine avrupa vinil veya pvc baskı uygulanarak kullanılır. PVC malzemelere isteğe bağlı olarak mat yada parlak laminasyon atılabilir.