x

FOLYO BASKI HAKKINDA TEMEL BİLGİLER

Folyo Baskı arkası yapışkanlı bir reklam baskı malzemesidir. Folyo baskı arka yüzeyi yapışkanlı parlak veya mat kâğıt üzerine yapılan baskı şeklidir. Dijital Baskı herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan istenilen yüzeye yapışması nedeniyle çokça tercih edilir. Dijital baskı hizmetlerinde folyo baskı tercih edilir. Folyo baskı, folyo kesim veya baskes şeklinde de gruplanabilir. Folyolar şekil , rakam, yazı ve desen olarakta üretilebilir ve uygulanabilir. Bunların yanıda Kumlama Folyo baskı veya kumlama folyo kesim müşterilerimizin en çok tercih ettiği uygulara arasındadır. Kumlama Folyonun amacı özellikle camın üzerine farklı bir desen ve tarz oluşturmasıdır. Bunun yanında Kumlama Folyonun görsel açıdan etkisi camın arkasında kalan kısımları buzlu, flu göstermesidir. Kumlama folyonun diğer bir adı da Buzlu folyodur..

Folyo baskı uzun ömürlü olması nedeniyle iç ve dış mekanlarda da kullanılabilir. İç mekanlarda kullanılan folyo baskılarda baskıdan sonra laminasyon (yüzey kaplama) gereklidir. Aksi takdirde çizilme ve solmalar yaşanabilir. Folyo baskıyı Dış mekân için yaptırdığınızda da  uzun ömürlü olmasını için laminasyon baskı uygulaması  talep edebilirsiniz. 

Yapışkanlı folyo baskı, kullanımı kolaydır, pratiktir ve günümüzde çokça tercih edilir. Folyo baskı sayesinde istediğiniz şekilde estetik ve etkileyici bir görüntü yakalayarak işletmenizin hedeflerini gerçekleştirebilirsiniz. İyi yapılmış, dikkat çeken bir reklam firmaların en büyük talepleri arasında yer almaktadır. Sonuçta reklam ne kadar iyi olursa o kadar çok talep artacaktır.   

Folyo baskı da kullanılan folyo malzemeler renkli olabileceği gibi şeffaf folyo da kullanılabilir. Şeffaf folyo baskı uygulandığı alanda sadece baskı alanları renklidir ve diğer baskı olmayan alanlar şeffaftır ve ugulanan yüzeyin rengini alır. 

Folyo baskı hizmetimizden faydalanmak isterseniz bizimle telefonla, maille veya Whatshapp iletişim yoluyla bağlantıya geçebilirsiniz.